מאסטרו מקסים ונגרוב, כנר ומנצח

שמו של מקסים ונגרוב מוכר היטב כאחד המוסיקאים הפעילים ביותר בעולם כיום, הוא זכה בפרס ה"גראמי" והכרטיסים להופעותיו כסולן עם מיטב התזמורות נחטפים חודשים מראש וכך גם בהופעותיו ברסיטלים ובכיתות אמן.

המשך…

>> קרא עוד

שירה שקד, פסנתרנית

שירה המתגוררת כעת בניו יורק, מופיעה בישראל ובארצות שונות. בשנה החולפת הופיעה עם תזמורת ירושלים, השתתפה בפסטיבל וילג' בניו יורק, בפסטיבל אילת למוסיקה קאמרית, ונגנה יחד עם הכנר פאוול ורניקוב בקונצרט ששודר בערוצי הרדיו בישראל.

המשך…

>> קרא עוד

תזמורת אקדמיית מנוחין (שוויץ)

נגני תזמורת אקדמיית מנוחין הם תלמידים או מי שהיו תלמידים באקדמיה. התזמורת היא תזמורת כלי קשת. בעבר נקראה גם קאמרטה ליסי או קאמטרה מנוחין. הופעותיהם בקונצרטים הם חלק מתכנית הלימודים באקדמיה. האנסמבל מוכר היטב בזכות הברק והיכולת הטכני של נגניו, המוסיקליות הספונטנית.

המשך…

>> קרא עוד

ואג פפיאן, מנצח

מנהלן המוסיקלי של התזמורת הסימפונית הממלכתית אלמה אטה והתזמורת הסימפונית אשדוד, ישראל החל בקריירה הבינלאומית שלו לאחר זכייתו בתחרות ויאנה דה מונטאנה בליסבון ב 1979. הוא הוזמן להופיע באולמות המרכזיים בברית המועצות ובכללם ניגן רסיטלים במוסקבה ובסנט פטרבורג.

המשך…

>> קרא עוד

התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון

התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון נוסדה בשנת 1988 על-ידי עיריית ראשון-לציון. במהירות התמקמה התזמורת בקצה העליון של הפירמידה האמנותית, כגוף מוסיקלי מוביל ומחדש בישראל ומשנת 1989 משמשת התזמורת בהצלחה רבה כתזמורת הבית של האופרה הישראלית.

המשך…

>> קרא עוד

Tags: